BUHAR OKULU

BUHAR OKULU EĞİTİMİNE KATIL

BUHAR OKULU EĞİTİMİNE KATIL

WENTA Isı Teknolojileri A.Ş. çatısı altında kurulan WENTA Buhar Okulunda, uluslararası düzeyde kabul gören Buhar Eğitim Programları vermekteyiz. Sürekli gelişen ve kendini yenileyen sektörümüzde Buhar Eğitim Programı, güvenilir ve tecrübeli personel yetişmesi açısından son derece önemlidir.

Uluslararası standartlarıyla desteklenmiş, gerçeğe dayalı teorik ve pratikle laboratuvar ortamında deneyimleme, test etme yoluyla verilen buhar eğitimimiz; akademik beceriyi, bilgiyi, iş kalitesi ve güvenirliğini yükseltme hedefiyle biçimlenmiştir. Dünya çapında uygulanabilir eğitim programlarımız, bir ömür boyu kariyer gelişimini destekleyerek, sizi sektöre ve iş dünyasına hazırlar.

Wenta Buhar Okulumuzda, sektörün ihtiyacı olan eğitim stratejilerini uygulamaktayız. Alanında kendini kanıtlamış, iş yapısının sürecine hakim, deneyimli ve profesyonel eğitim ekibimiz; her meslektaşımıza uygun eğitim stratejileri uygulanmaktadır.           

Bu strateji sistemi sayesinde katılımcılarımızın becerilerini diğer alanlarda da güçlendirmeyi hedeflemekteyiz.

Hızla gelişen teknoloji dünyasında başarılı olmak için çok çeşitli deneyimlere sahip olunması gerekir. Küresel pazarda aranan hale gelen ve gelecekte daha da önemli hale gelecek buhar eğitimi, proje geliştirmek ve hayata geçirmek isteyen, geniş çaplı beceriler kazanmak isteyen meslektaşlarımıza açık ve uygundur.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Aydınlatma Metnini okudum.
Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum
TSE
TSEK
ISO 9001
CE
TURK LOYDU
PCT
GAZMER
bureau-veritas
TUV